top of page
Igel-logo.png

IGEL | Yeni Nesil Güvenli İşletim Sistemi

IGEL Hakkında

social-new.jpg

IGEL, güvenli uç nokta yönetimi ve sanal masaüstü altyapısı (VDI) çözümleri sunan alanında lider bir teknoloji şirketidir. 1990'lı yıllarda Almanya'da kurulan şirket, uzun yıllara dayanan deneyimiyle kurumsal müşterilere güvenilir, esnek ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. Müşterilerinin dijital dönüşüm süreçlerini destekleyen IGEL, güvenlik, performans ve yönetim kolaylığı sunarak iş süreçlerini optimize etmeye yardımcı olur. 

 

IGEL ürünleri, sağlık, finansal hizmetler, perakende, üretim, hükümet ve eğitim gibi çeşitli sektörlere hitap eder. Şirket, önleyici güvenlik modeli, hibrit iş yönetimi, kullanıcı deneyimi ve sürdürülebilirlik gibi çeşitli kullanım alanları için özelleştirilmiş çözümler sunar. IGEL çözümleri, iş süreçlerinin verimliliğini artırmak ve güvenliği sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

 

IGEL ürün portföyündeki IGEL OS, IGEL UMS, IGEL UD Pocket gibi ürünleriyle, uç nokta yönetimini basitleştirir ve güvenliği artırır. Geniş ürün yelpazesi ve çeşitli sektörlerdeki uygulamaları ile işletmelere dijital dönüşüm süreçlerinde büyük avantajlar sağlar. IGEL, yüksek güvenlik standartları, yönetim kolaylığı ve düşük maliyet avantajları sunarak, işletmelerin daha verimli ve güvenli çalışma ortamları oluşturmasına katkıda bulunur.

IGEL OS

IGEL PSM.png

IGEL OS Nedir?

IGEL OS, Linux tabanlı ve düşük kaynak tüketimi ile yüksek performans sunan, güvenlik odaklı kurumsal işletim sistemidir. Kurumlarda bulunan Hizmet Olarak Masaüstü (DaaS), Hizmet Olarak Yazılım (SaaS) ve Sanal Masaüstü Altyapısı (VDI) platformları için esnek çözümler sunan IGEL OS, işletmelere güvenlik, merkezi yönetim ve düşük maliyet avantajları sunar.

IGEL OS, Linux tabanlı Salt-Okunur (Read-Only) bir işletim sistemidir ve Sıfır Güven (Zero Trust) yaklaşımı ile çalışır. Bu güvenlik yaklaşımı sayesinde uçnoktalarda kurumsal veri bulunmaz ve kullanıcı hatası ile oluşabilecek olası veri ihlali ve fidye yazılımı gibi tehlikeleri gibi olayların önüne geçer.

IGEL OS, donanım bağımsızdır ve x86-64 tabanlı tüm cihazlarla uyumludur. Merkezi yönetim özellikleri ile birlikte mevcut donanımların en yüksek performans ile çalıştırılmasını hedefleyerek yeni donanım yatırımı ihtiyacını azaltır ve IT maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı olur. IGEL OS uç nokta maliyetlerini %75'e kadar azaltırken elektronik atıkları azaltarak çevresel sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmaya katkı sağlar.

IGEL OS, enerji tüketimini azaltarak ve cihaz ömrünü uzatarak çevresel sürdürülebilirliğe katkıda bulunur. Uçnoktalarda %22 oranında güç tüketimini azalabilir ve güç tüketiminin azaltılması ile birlikte cihazın yaşam döngüsünün uzaması, karbon ayak izinin %60 oranında azaltılmasına yardımcı olabilir. Bir cihazın karbon ayak izinin %80'inden fazlası üretim ve nakliyeden kaynaklanmaktadır. Yeni cihaz alımlarını geciktirmek, yeni karbon ayak izi oluşumunu ortalama 3 yıldan 8+ yıla çıkarır.

Daha fazla bilgi için IGEL OS video ve dökümanlarını inceleyebilirsiniz :

IGEL UD Pocket

UDP2_diagram_021342743_2x.png

IGEL UD Pocket Nedir?

IGEL UD Pocket, x86-64 tabanlı herhangi bir cihazı güvenli ve yönetilebilir bir IGEL OS uç noktasına dönüştüren taşınabilir bir USB cihazıdır. Bu inovatif çözüm, mobil çalışanlar için ideal olup, kullanıcıların mevcut donanımlarını kullanarak güvenli bir şekilde bulut tabanlı çalışma ortamlarına erişim sağlamalarına olanak tanır.

IGEL UD Pocket, kolayca taşınabilir ve her yere götürülebilir. IGEL UD Pocket, USB portu (USB-A veya USB-C) olan herhangi bir cihazla hızlı ve kolay bir şekilde kullanılabilir. Tak-çalıştır özelliği sayesinde kurulum gerektirmez.

IGEL UD Pocket, IGEL işletim sisteminin tüm güvenlik özelliklerine sahiptir ve kullanıcıların güvenli bir şekilde bulut ve sanal masaüstü altyapılarına erişmesini sağlar. Yerel veri depolamaya izin verilmediği için veri ihlallerini ve kayıplarını önler. Tüm işlemler bulut veya veri merkezinde gerçekleştirilir, böylece cihaz kaybolsa bile veri güvende kalır.

IGEL UD Pocket, hem Windows hem de macOS cihazları ile uyumludur. Mevcut donanım üzerinde çalışarak, yeni donanım yatırımı yapma ihtiyacını ortadan kaldırır.

IGEL OS ve UD Pocket, güvenli BYOD stratejilerini destekler. Çalışanların kendi bilgisayarlarını kullanmalarını (BYOD) güvenli bir şekilde çalıştırmalarına olanak sağlar. 


IGEL UD Pocket ile kullanıcılar, herhangi bir yerden güvenli bir şekilde çalışma ortamlarına erişebilirler. Bu özellik mobil çalışanlar ve geçici iş yerleri için büyük bir avantajdır. Mobil çalışanlar USB cihazı herhangi bir x86 veya x64 cihaza takarak hızlıca çalışmaya başlayabilirler. IGEL OS ile optimize edilmiş yapı sayesinde, yüksek performans ve hızlı çalışma ortamı sağlar.

IGEL UD Pocket, Sıfır Güven mimarisi ile uyumludur, bu da güvenlik standartlarını en üst düzeye çıkarır. Phishing, fidye yazılımı ve diğer siber tehditlere karşı yüksek koruma sağlar.

IGEL UD Pocket, IGEL Universal Management Suite (UMS) ile entegre çalışarak, tüm UD Pocket cihazlarının merkezi olarak yönetilmesini sağlarken cihazların hızlı ve verimli bir şekilde yapılandırmasına ve güncellemelerine olanak tanır.

IGEL UD Pocket, işletmelerin güvenli, esnek ve uygun maliyetli uç nokta yönetimi ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir çözümdür. Taşınabilirliği, yüksek güvenlik özellikleri ve kullanıcı dostu yapısı ile IGEL UD Pocket, modern iş ortamlarının vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.

Daha fazla bilgi için IGEL UD Pocket video ve dökümanlarını inceleyebilirsiniz :

IGEL Universal Management Suite (UMS)

2024-IGEL-Secure-Endpoint-OS.png

IGEL Universal Management Suite (UMS) Nedir?

IGEL UMS, tüm IGEL OS uç noktalarını tek bir merkezi platformdan yönetmenizi sağlar.

IGEL UMS, şirketlerin IGEL OS kullanan uç nokta cihazlarını tek bir noktadan kolayca yapılandırmasını, işletim sistemi güncellemelerinin kolayca dağıtımını ve cihaz performanslarının merkezi olarak izlenmesini sağlayan yönetim platformudur.

IGEL UMS, şirket içi ağda IGEL OS 12 cihazlarıyla güvenli ve verimli iletişim sağlarken, IGEL Cloud Gateway veya ters vekil sunucu kullanarak, şirket ağı dışındaki uç noktalara güvenli bağlantı kurar. Bu çözüm VPN gereksinimini ortadan kaldırır.

IGEL UMS, IT ekiplerinin iş yükünü azaltır ve operasyonel verimliliği artırır. Merkezi yönetim, cihazların hızlı ve verimli bir şekilde yapılandırılmasını ve izlenmesini sağlar. 

 

IGEL UMS merkezi yönetim özellikleri sayesinde eski donanımların bakım ve operasyonel maliyetlerini düşürür.

IGEL UMS, 100.000+ cihazın tek bir konsoldan yönetimini destekler.

Daha fazla bilgi için IGEL Universal Management Suite (UMS) dökümanını inceleyebilirsiniz :

IGEL Cloud Gateway (ICG)

IGEL Cloud Gateway (ICG) Nedir?

IGEL Cloud Gateway, IGEL Universal Management Suite (UMS) ile entegre olarak çalışan ve şirket ağı dışındaki uç noktaların güvenli ve merkezi bir şekilde yönetilmesini sağlayan bir çözümdür.

IGEL Cloud Gateway, IGEL UMS ve IGEL OS uç noktaları arasında güvenli bir iletişim sağlarken şirket ağı dışındaki cihazların güvenli bir şekilde yönetilmesini mümkün kılar. IGEL Cloud Gateway, veri güvenliğini sağlamak için şifreli iletişim protokollerini kullanır. IGEL Cloud Gateway, VPN kullanımını ortadan kaldırarak daha basit ve güvenli bir erişim sunar. 

Uzaktan çalışma ve iş sürekliliği gereksinimlerini karşılamak için ideal olan IGEL Cloud Gateway, güvenlik, esneklik ve maliyet tasarrufu sağlar.

Daha fazla bilgi için IGEL Cloud Gateway dökümanını inceleyebilirsiniz :

IGEL App Portal

IGEL App Portal Nedir?

IGEL App Portal, IGEL OS cihazları için çeşitli uygulamaların hızlı ve verimli bir şekilde dağıtılmasını sağlayan merkezi bir platformdur. Bu portal, IGEL OS ile uyumlu uygulamaları bulmayı, indirmeyi ve yönetmeyi kolaylaştırır. IGEL App Portal, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir uygulama çözümleri sunar, bu da iş süreçlerini optimize eder ve verimliliği artırır.

IGEL App Portal, IGEL App Portal, kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun birçok uygulama sunar. Bu uygulamalar arasında iş birliği araçları, güvenlik yazılımları, sanal masaüstü çözümleri ve daha fazlası bulunur.

IGEL App Portal üzerinde bulunan tüm uygulamalar IGEL tarafından onaylanmıştır ve düzenli olarak güncellenir. Böylelikle kullanıcıların her zaman en güncel ve güvenli versiyonları kullandığından emin olmalarını sağlar.

IGEL App Portal, IGEL Universal Management Suite (UMS) ile entegre çalışarak, tüm uygulamaların merkezi olarak yönetilmesini sağlar. IT yöneticileri bu sayede uygulamaları hızlı ve verimli bir şekilde dağıtabilir.

IGEL App Portal, kullanıcıların iş süreçlerini optimize etmelerine yardımcı olur. Merkezi yönetim ve otomatik güncellemeler, IT ekiplerinin iş yükünü azaltır ve operasyonel verimliliği artırır.

IGEL App Portal, mevcut donanımlarla uyumlu çalışarak yeni donanım ihtiyacını azaltır. Bu, toplam sahip olma maliyetini (TCO) düşürür ve maliyet tasarrufu sağlar.

Uygulama Listesi Icin IGEL App Portal (app.igel.com) web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

IGEL Entegrasyonları

IGEL_WHEEL_FINAL_6-2048x1152.png

IGEL, IGEL Ready programı ile birçok büyük teknoloji firmasıyla entegrasyon sunmaktadır.

Microsoft, Citrix, VMware, HP, Lenovo, LG ve daha birçok büyük teknoloji firması IGEL ile işortağıdır. IGEL bu üreticiler ile entegrasyonlar sunarak kullanıcılarına geniş bir ekosistem sağlar. Bu entegrasyonlar, uç nokta yönetimi, gelişmiş güvenlik ve dijital çalışma ortamlarını optimize etmek için tasarlanmıştır.

Tüm IGEL entegrasyonlarına ulaşmak için IGEL Ready (www.igel.com/ready) adresini ziyaret edebilirsiniz.

IGEL Microsoft Entegrasyonu

IGEL ve Microsoft iş birliği, uç nokta yönetimi ve dijital çalışma alanlarının güvenliği ve verimliliğini artırmak amacıyla kapsamlı çözümler sunar.

IGEL OS, Microsoft Teams için optimize edilmiştir, bu da kullanıcıların video konferans ve iş birliği araçlarını sorunsuz ve yüksek performanslı bir şekilde kullanmalarını sağlar. IGEL ve Microsoft'un ortak geliştirme çalışmaları, Teams kullanıcıları için kusursuz bir deneyim sunar.

Teams optimizasyonu, Azure Virtual Desktop (AVD) ve Windows 365 Cloud PC ile entegre çalışarak, güvenli ve merkezi bir yönetim platformu sunar. IGEL OS, Microsoft Azure Virtual Desktop ve Windows 365 Cloud PC ile tam uyumludur.

IGEL OS, uzaktan çalışma gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Microsoft 365 ve Azure hizmetlerine güvenli erişim sağlayarak, çalışanların her yerden verimli bir şekilde çalışmasını mümkün kılar.

IGEL ve Microsoft entegrasyonu, kurumların dijital çalışma alanlarını güvenli, verimli ve maliyet etkin bir şekilde yönetmelerini sağlar. Bu iş birliği, kullanıcı deneyimini iyileştirirken, IT ekiplerinin iş yükünü azaltır ve operasyonel verimliliği artırır.

Daha fazla bilgi için IGEL Microsoft Entegrasyon dökümanlarını inceleyebilirsiniz :

IGEL VMware Entegrasyonu

IGEL OS, uzaktan çalışma ve mobil iş gücü için ideal bir çözüm sunar. VMware Horizon ile entegrasyon, kullanıcıların her yerden güvenli bir şekilde çalışma ortamlarına erişmelerini sağlar.

IGEL Universal Management Suite (UMS) ile VMware Horizon ve Workspace ONE platformları tam entegre çalışır. Bu entegrasyon, IT yöneticilerinin tüm uç noktaları merkezi olarak yönetmesine olanak tanır, cihazların yapılandırılmasını, güncellenmesini ve izlenmesini kolaylaştırır.

 

IGEL OS, veri ihlallerini önleyerek uç nokta güvenliğini en üst düzeye çıkarır. VMware Horizon ile birlikte, dijital çalışma alanlarının güvenliğini artırır ve uç noktaların siber saldırılara karşı dayanıklılığını sağlar.

 

VMware Horizon ve Blast Extreme Protocol entegrasyonu, IGEL thin ve zero client cihazlarında yüksek performans sunar. Bu, kullanıcıların sanal masaüstü ve uygulamalara yüksek kaliteli erişim sağlamasına olanak tanır.

 

IGEL OS, hem VMware Horizon hem de Workspace ONE platformları ile uyumlu çalışarak, kullanıcıların farklı cihazlarda aynı yüksek performansı elde etmelerini sağlar.

 

IGEL OS ve VMware Horizon entegrasyonu, yüksek kaliteli grafikler ve multimedya uygulamaları destekleyerek kullanıcı deneyimini iyileştirir. Özellikle 3D grafikler ve gelişmiş ofis uygulamaları için optimize edilmiştir.

 

VMware Horizon ile entegrasyon, IGEL UMS üzerinden hızlı ve kolay kurulum sağlar. Yeni özellikler ve güncellemeler, UMS aracılığıyla merkezi olarak yönetilir.

IGEL ve VMware entegrasyonu, modern işletmelerin dijital çalışma alanlarını güvenli, verimli ve maliyet etkin bir şekilde yönetmelerine yardımcı olur. Bu iş birliği, kullanıcı deneyimini iyileştirirken, IT ekiplerinin iş yükünü azaltır ve operasyonel verimliliği artırır.

Daha fazla bilgi için IGEL VMware Entegrasyon dökümanlarını inceleyebilirsiniz :

IGEL Citrix Entegrasyonu

IGEL OS ve Citrix entegrasyonu, uç noktaların güvenli ve merkezi yönetimini sağlar. IGEL Universal Management Suite (UMS), tüm Citrix Workspace ve Citrix Cloud platformları ile tam entegre çalışarak IT yöneticilerine uç noktaları kolayca yönetme olanağı tanır.

VMware Horizon ve Blast Extreme Protocol entegrasyonu, IGEL thin ve zero client cihazlarında yüksek performans sunar. Bu entegrasyon, kullanıcıların sanal masaüstü ve uygulamalara sorunsuz ve yüksek kaliteli erişim sağlamasına olanak tanır. IGEL OS, hem Citrix Workspace App hem de Citrix Gateway uygulamaları ile uyumlu çalışarak, kullanıcıların farklı cihazlarda aynı yüksek performansı elde etmelerini sağlar.

IGEL OS, uzaktan çalışma ve mobil iş gücü için ideal bir çözüm sunar. Citrix Workspace App ile entegrasyon, kullanıcıların her yerden güvenli bir şekilde çalışma ortamlarına erişmelerini sağlar. Bu, uzaktan çalışma gereksinimlerini karşılamak ve iş sürekliliğini sağlamak için mükemmel bir çözümdür.

IGEL OS ve Citrix entegrasyonu, yüksek kaliteli grafikler ve multimedya uygulamaları destekleyerek kullanıcı deneyimini iyileştirir. Özellikle 3D grafikler ve gelişmiş ofis uygulamaları için optimize edilmiştir. IGEL OS, Citrix HDX 3D Pro ve Citrix Realtime Media Engine ile tam uyumlu çalışarak gelişmiş H.264 hızlandırılmış grafikler sunar ve grafik yoğun uygulamalar için zengin bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Daha fazla bilgi için IGEL Citrix Entegrasyon dökümanlarını inceleyebilirsiniz :

IGEL HP Entegrasyonu

IGEL ve HP, uç nokta yönetimi ve dijital çalışma alanlarının güvenliğini artırmak amacıyla stratejik bir entegrasyon sunar. Bu iş birliği, işletmelerin mevcut HP donanımlarını kullanarak IGEL OS'nin avantajlarından faydalanmalarını sağlar.

IGEL OS, HP thin client cihazlarında yüksek performans sunar. Bu, kullanıcıların sanal masaüstü ve uygulamalara yüksek kaliteli erişim sağlamasına olanak tanır.

IGEL Universal Management Suite (UMS), HP cihazlarının merkezi olarak yönetilmesini sağlar. Bu entegrasyon, IT yöneticilerinin tüm cihazları kolayca yapılandırmasına, güncellemesine ve izlemesine olanak tanır.

IGEL OS mevcut HP donanımlarının ömrünü uzatarak yeni donanım yatırımlarını azaltır. Bu, toplam sahip olma maliyetini (TCO) düşürür ve maliyet tasarrufu sağlar.

IGEL aşağıdaki HP ürünleri ile uyumludur

HP Pro mt440 G3 Mobile Thin Client, HP Elite t755, HP Engage One Pro AiO System, HP Pro t550 Thin Client, HP Elite t655 Thin Client, HP Elite mt645 G7 Mobile Thin Client, HP USB-C Dock G5,HP t540 Thin Client, HP t430 Thin Client, HP t530 Thin Client, HP t630 Thin Client, HP t640 Thin Client, HP t740 Thin Client, HP t310 G2 All-in-One Zero Client, HP t430 AiO Thin Client, HP 24 All-in-One Thin Client, HP t740 Thin Client, HP t640 Thin Client, HP t630 Thin Client, HP mt22 Mobile Thin Client, HP mt32 Mobile Thin Client, HP mt45 Mobile Thin Client, HP mt46 Mobile Thin Client.

Daha fazla bilgi için IGEL OS HP Entegrasyon dökümanlarını inceleyebilirsiniz :

IGEL Lenovo Entegrasyonu

IGEL ve Lenovo entegrasyonu, modern işletmelerin dijital çalışma alanlarını güvenli, verimli ve maliyet etkin bir şekilde yönetmelerine yardımcı olur.

IGEL OS, Lenovo donanımları üzerinde çalışarak Microsoft Azure, Citrix ve VMware gibi popüler sanal masaüstü ve bulut çözümleri ile uyumlu çalışır. IGEL Universal Management Suite (UMS), Lenovo cihazları ile tam entegrasyon sağlar.

HP ve IGEL OS uç nokta yönetimini ve kontrolünü basitleştirir, veri güvenliğini artırır ve Citrix ve VMware gibi tedarikçilerden en yeni VDI ve DaaS özelliklerinin dağıtımını kolaylaştırır.

IGEL aşağıdaki Lenovo ürünleri ile uyumludur

Lenovo ThinkPad L13 Yoga Gen 1, Lenovo ThinkCentre M75n, Lenovo ThinkCentre M70q Gen 3, Lenovo Thinkcentre Tiny-In-One 24 Gen 4, Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 AMD, Lenovo ThinkPad Universal USB-C Dock, Lenovo ThinkStation P340 Tiny Workstation, Lenovo ThinkCentre M625q Tiny Workstation, Lenovo ThinkCentre M820z All-in-One, Lenovo ThinkCentre M910q Tiny Workstation, Lenovo ThinkCentre M920q Tiny Workstation, Lenovo ThinkCentre M625q, Lenovo ThinkCentre M715q Thin Client, Lenovo ThinkCentre M630e Thin Client, Lenovo ThinkPad L14 Gen 1 AMD, Lenovo ThinkCentre M75q Tiny Gen 2, Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 AMD, Lenovo K14 Gen 1 AMD, Lenovo ThinkEdge SE30, Lenovo 14w Gen 1, Lenovo Neo 50q, Lenovo ThinkPad L390, Lenovo ThinkPad L490, Lenovo ThinkPad T490, Lenovo ThinkPad X390

Daha fazla bilgi için IGEL OS Lenovo Entegrasyon dökümanlarını inceleyebilirsiniz :

IGEL DELL Entegrasyonu

IGEL OS, Dell thin client cihazlarında yüksek performans sunar. Kullanıcılar, sanal masaüstü ve uygulamalara hızlı ve kesintisiz erişim sağlar. Eski Dell donanımlarınızı yeniden kullanarak yatırım getirisi (ROI) artırılabilir.

IGEL OS ve DELL entegrasyonu, yüksek kaliteli grafikler ve multimedya uygulamaları destekleyerek kullanıcı deneyimini iyileştirir.

Dell'in mobil cihazları ile entegre çalışan IGEL OS, mobil iş gücü için esnek ve güvenli bir çözüm sunar. 

IGEL aşağıdaki Dell ürünleri ile uyumludur

Dell Wyse 3040 Thin Client, Dell Wyse 5070 Thin Client, Dell Wyse 5470 All-in-One Thin Client, Dell Wyse 5470 Mobile Thin Client, Dell Wyse 3040 ThinOS, Dell Wyse 5070 Extended Thin Client, Dell Wyse 5470 Mobile Thin Client, Dell Wyse 5470 AiO Thin Client, Dell Wyse 3040 Extended Thin Client, Dell OptiPlex 3000 Thin Client, Dell OptiPlex 5070 Thin Client, Dell Latitude 5300, Dell Latitude 5400, Dell Latitude 7400, Dell Latitude 7410, Dell Latitude 7210 2-in-1, Dell Latitude 9510, Dell Precision 3440 Small Form Factor Workstation, Dell Precision 3640 Tower Workstation, Dell Precision 5820 Tower Workstation, Dell Precision 7820 Tower Workstation, Dell Precision 7920 Tower Workstation, Dell Precision 7920 Rack Workstation, Dell XPS 13, Dell XPS 15, Dell XPS 17, Dell OptiPlex 3000 Serisi, Dell OptiPlex 5000 Serisi, Dell OptiPlex 7000 Serisi, Dell OptiPlex 7080 Serisi, Dell OptiPlex 7090 Serisi.

Daha fazla bilgi için IGEL OS DELL Entegrasyon dökümanlarını inceleyebilirsiniz :

IGEL LG Entegrasyonu

LG Business Solutions, yenilikçi ve güvenilir bir IT ticari portföyü sunar. Bu portföy, premium 4K UHD, In-Plane Switching (IPS), LED masaüstü monitörler ve medikal monitörler, ayrıca Zero Client, Thin Client ve gram dizüstü bilgisayarları içerir.

LG Business Solutions çözümleri olağanüstü çözünürlük ve profesyonel işlevsellik sunarak, laboratuvarlar, sınıflar, ofisler ve tıbbi tesisler gibi çeşitli işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

IGEL OS, çeşitli LG thin client cihazları ile uyumlu çalışarak güvenli, merkezi yönetim ve yüksek performanslı dijital çalışma alanları sağlar.

IGEL aşağıdaki LG ürünleri ile uyumludur

LG CK500N Desktop Thin Client, LG 24CK560N All-in-One Thin Client for Healthcare, LG 38CL950N All-in-One Thin Client, LG 27CN650 All-In-One Thin Client, LG 34CN650 All-In-One Thin Client, LG 24CN650 All-in-One Thin Client, LG 24CN670 All-in-One Thin Client for Healthcare, LG 24CK550N All-in-One Thin Client, LG CL600 Desktop Type Thin Client, LG CL610 Thin Client, ​LG 24CQ651 All-In-One Thin Client, LG 24CR670 All-in-One Thin Client for Healthcare, LG 24CR671 All-in-One Thin Client for Healthcare, LG CQ601 Desktop Thin Client, LG CQ600 Desktop Thin Client, LG 16UT70Q Mobile Thin Client, LG 14UT70Q Mobile Thin Client, LG 24CQ650 All-In-One Thin Client, LG gram 17ZT90P Mobile Thin Client, LG gram 15ZT90P Mobile Thin Client, LG gram 14ZT90P Mobile Thin Client, LG gram 15Z995

Daha fazla bilgi için IGEL OS LG Entegrasyon dökümanlarını inceleyebilirsiniz :

IGEL Teknik Dökümanları

bottom of page