top of page
Fletum-Logo2.png

Fletum | Gelir Operasyonları ve İstihbarat Platformu

Fletum Hakkında

Fletum, satış ve pazarlama verimliliğini artırmak için tasarlanmış Gelir Operasyonları ve İstihbarat (Revenue Operations & Intelligence) platformudur.  Müşteri verilerini merkezileştirerek gerçek zamanlı içgörüler ve optimize edilmiş operasyonlar sunar. Ana özellikleri arasında veri entegrasyonu, otomatik iş akışları ve güçlü analitik yer alır.

 

Her işletme büyük miktarda müşteri verisi topluyor, ancak bu veriyi daha fazla gelir elde etmek için verimli olarak kullanamıyor. Fletum, müşteri verilerini merkezileştirerek gerçek zamanlı içgörüler sunar ve veri işleme süreçlerini otomatikleştirir. Fletum, çeşitli API bağlantıları için 200'den fazla bağlayıcıyı destekler ve güncel veri sağlar. Önde gelen teknoloji ortaklarıyla işbirliği yaparak birleşik ve yenilikçi bir kullanıcı deneyimi sunar.

Fletum, müşteri verilerinizi güçlendiren ve bilgilerinizi tam kontrol altına almanızı sağlayan bir devrimdir.

Fletum, verileri toplamanın ötesine geçerek, güvenli ve hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale getirir.

Revenue Operations & Intelligence

GettyImages-1253379369.jpg

Revenue Operations & Intelligence (RO&I) Nedir?

Pazar trendlerinin birleşimi, iş değişim hızının artışı ve güçlenen müşteriler, mevcut durumu değiştiriyor ve optimize edilmiş, öngörülebilir gelir elde etmeyi her zamankinden daha önemli ve zor hale getiriyor. Çoğu firma, mevcut müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) çözümleri, iş zekası (BI) araçları ve manuel tabloların gereken görünürlük, otomasyon, gerçek zamanlı veri ve içgörülerden yoksun olması nedeniyle bu konuda eksik kalıyor.

Bu eksiklikleri gidermek için, gelir operasyonları ekipleri, gelir performansını optimize eden yeni çözümlere yöneliyor.

Şirketlerin büyüme hedeflerine ulaşması için optimize edilmiş bir gelir operasyonuna sahip olması gereklidir. Yüksek büyüme oranına sahip pazarlarda, şirketlerin stratejik hedeflerine ulaşabilmek için gelir operasyonlarının ana süreçlerinde yeni düzeyde içgörü, düzenleme ve uyum sağlamaları gerekir. Bu doğrultuda, şirketlerin ölçeklenebilir ve öngörülebilir gelir sağlamak için teknoloji çözümlerine yönelmektedir.

Doğru tahmin yapmanın yanı sıra, gelir operasyonlarını uçtan uca performansını ölçmek, yönetmek ve optimize etmek de büyüme sağlamak için kritik bir yetenektir. Dengeli bir gelir yönetimi, sadece yeni müşteri kazanımı değil, tüm ilgili gelir hareketlerini etkin bir şekilde izleyip yönetme yeteneğine dayanır.

Firmaların gelir yönetimini optimize etmesi ve stratejik hedeflerine ulaşması için Gelir Operasyonları ve İstihbarat (Revenue Operations and Intelligence) çözümüne ihtiyaçları vardır.

Revenue Operations & Intelligence (RO&I) Faydaları

Gelir Operasyonları ve İstihbarat (Revenue Operations and Intelligence) çözümlerine olan ilginin ana nedenlerinden biri de iş birimleri, bölgeler ve fonksiyonlar arasında standartlaştırılmış ve paylaşılan bir performans görünümü sunma yeteneğidir. Bu çözümler, satış sürecinin her aşamasında anlaşma sağlığı, tahmin olasılığı ve alıcı etkileşimleri gibi geniş bir yelpazedeki gelir performansı göstergelerinin kolay analizini sağlar.

Gelir Operasyonları ve İstihbarat çözümleri, manuel süreçlere ve elektronik tablolara dayalı tahmin yöntemlerini büyük ölçüde iyileştirir. Bu da, gelir öngörülerinin daha doğru ve güvenilir olmasını sağlar.

Gelir Operasyonları ve İstihbarat çözümleri, gelir sızıntılarını tespit etme ve müşteri kaybını azaltma gibi süreçleri optimize ederek gelir artışını destekler. Revenue Operations and Intelligence çözümleri, müşteri ilişkilerini izlemeyi ve yenileme süreçlerini daha verimli hale getirmeyi kolaylaştırır.

Gelir Operasyonları ve İstihbarat çözümleri, gelir sızıntılarını tespit etme ve müşteri kaybını azaltma gibi süreçleri optimize ederek gelir artışını destekler. Gelir Operasyonları ve İstihbarat çözümleri, müşteri ilişkilerini izlemeyi ve yenileme süreçlerini daha verimli hale getirmeyi kolaylaştırır.

Gelir Operasyonları ve İstihbarat çözümleri, satış temsilcilerinin ve yöneticilerin gerçek zamanlı verilerle tahmin yapmasına olanak tanır. Bu tahminler satış döngüsündeki değişiklikler anında tespit edilebilir. Gerçek zamanlı veri izleme, tahminlerin doğruluğunu artırır ve potansiyel sorunları önceden belirlemeye yardımcı olur.

Gelir Operasyonları ve İstihbarat çözümleri, gelir tahmin doğruluğunu artırarak, firmaların daha kesin ve güvenilir finansal öngörülerde bulunmalarını sağlar. Bu da stratejik planlama ve karar alma süreçlerini güçlendirir, şirketin genel performansını ve büyüme potansiyelini artırır.

Fletum RO&I Platform

manuel data processing
fletum

Fletum Revenue Operations & Intelligence Platform Nedir?

Fletum Gelir Operasyonları ve İstihbarat Platformu satış süreçlerine ilişkin derinlemesine analizler sunar, satış hattındaki potansiyel riskleri ve fırsatları tespit eder ve tahminlerinizi daha disiplinli, doğru ve verimli hale getirir

Fletum Gerçek Zamanlı İçgörüler ile (En az %3.4) oranında satış büyümesini garanti eder.

Geleneksel araçlar, arka ofis CRM'leri ve manuel tablolar giderek daha kullanışsız hale gelmektedir. Fletum, satış ve pazarlama verilerinizi gerçek zamanlı aktivite ve konuşma içgörüleri ile zenginleştirerek bu zorluğu aşar. Bu içgörüler, verilerinizi son derece verimli bir şirket oluşturmak ve öngörülebilir gelir büyümesi sağlamak için güçlü araçlara dönüştürür.

Fletum tarafından sunulan gerçek zamanlı veri analitiği, müşteri geri bildirimlerini ve davranışlarını hızlı bir şekilde değerlendirmenize olanak tanırken işletmelerin müşteri ihtiyaçlarına ve şikayetlerine anında yanıt vermesini sağlar.

fletum dashboard

Fletum Gelir Operasyonları ve İstihbarat Platformu, Aylık Yinelenen Gelir, Kayıp Oranları, Yükseltmeler ve Düşürmeler, Müşteri Yaşam Boyu Değeri, Aktif Müşteri Sayıları, Müşteri Başına Gelir gibi ölçümlerle iş performansını izlemeye ve performansi artırmak için gereken verilerin analiz edilmesine hazır bir platformdur.

Fletum tarafından sunulan Akıllı Otomasyonla tekrarlayan Sürecleri Otomatik Is akislarina Donusturmek rutin görevlerin otomatikleştirilmesini, hataların azaltılmasını, operasyonların hızlandırılmasını ve çalışanların vakit kaybetmesini önler. Gelişmiş iş akışlarımız, tüm süreçlerin sistemdeki tüm veri kaynakları ile otomasyon yapabilmesini sağlar. Bu akıllı otomasyon özellikleri şletmelerin daha verimli çalışmasına ve kaynaklarını daha etkili kullanmasına yardımcı olur. Otomasyon, manuel veri girişi ihtiyacını ortadan kaldırarak veri doğruluğunu artırır ve çalışanların daha stratejik görevlere odaklanmasını sağlar.

Fletum Gelir Operasyonları ve İstihbarat Platformu, tüm sistemlerinizi entegre ederek tek bir kaynaktan veri sağlar. Bu bütünleşik veri yapısı, işletmenizde tutarlı ve doğru veri yönetimi sunar. Satış süreçlerinizi analiz ederken, potansiyel riskleri ve fırsatları belirlemenize yardımcı olur. Bu sayede, tahmin doğruluğunuzu ve operasyonel verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Fletum report

Fletum müşterilere özel ödüller ve teklifler sunarak sadakat programlarını daha çekici hale getirir. Gerçek zamanlı verilerle desteklenen bu kişiselleştirme, müşterilerin markaya olan bağlılığını güçlendirir ve tekrar alışveriş yapma olasılığını artırır.

Fletum Gelir Operasyonları ve İstihbarat Platformu hem SaaS (Hizmet olarak Yazılım) hem de PaaS (Platform olarak Hizmet) modelleri çalışma imkanı sunar. Verilerinizi kendi veri merkezinizde depolayabilir ve tüm operasyonların yönetimini bize bırakarak SaaS modelinin sağladığı kolaylıklardan yararlanabilirsiniz.

Birçok işletme, veri yönetimi zorlukları nedeniyle doğru ve güvenilir raporlar oluşturmakta zorlanır.

Fletum, kuruluş genelinde hızlı, basit ve tutarlı raporlama sağlar. Özelleştirilebilir veri kümeleri, gelişmiş raporlama araçları ve gerçek zamanlı veri paylaşımı sayesinde içgörüleri hızlı bir şekilde ortaya çıkarabilir ve daha güvenilir kararlar alabilirsiniz.

Bu özellikler, işletmenizin veri analiz süreçlerini optimize eder ve stratejik planlamalarınızı destekler.

Fletum Entegrasyonları

SAP.png
Datahub.jpg
Doris.png
Greenplum.jpg
excel.png
Clickhouse.png
300x300xIBM-DB2-logo.png.pagespeed.ic_.ZyQH7PLHmc.png
Iceberg.png
InfluxDB.png
MongoDB.png
Hive.png
Neo4j.jpg
S3-Redshift.png
oracle.png
Facebook-1_edited.jpg
SftpFile.png

200+ Bağlayıcı ile Gerçek Zamanlı Entegrasyon

Fletum 200+ connector (bağlayıcı) desteği ile kurumlarda kullanılan veri kaynaklarına çevrimdışı senkronizasyon, gerçek zamanlı senkronizasyon ve tam/değişim senkronizasyonu gibi entegrasyon özellikleri ile diğer çözümlerle mükemmel uyumluluk sunar.

API'lere dayalı olarak birçok farklı motor üzerinde çalışabilen yüzlerce bağlayıcı bulunmaktadır. Bağlayıcı kütüphanesinden seçilecek bağlayıcılar ile hazır entegrasyon yapılabildiği gibi özel veri bağlayıcıları da oluşturulabilmektedir.

bottom of page